Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları Rehberi’nin amacı, nakliye firmalarını bulundukları adres bilgilerine göre, yani Ankara’nın ilçelerine göre listelemektir. Rehberimizin amacı kesinlikle bir toplist mantığıyla varlığını sürdürmek değildir. Bu nedenle rehberimize kayıt kabul edebilmemiz için sadece 4 koşul oluşturduk ve web siteniz ile firma bilgilerinizin onaylanması için kesinlikle bunlara uyulması gerekmektedir.

  1. Nakliyat firmanızı lütfen firma adresinizin bulunduğu ilçeye kaydediniz. Web sitenizdeki adres ile kayıt yaptığınız ilçe tutmuyorsa, kaydınız reddedilir.
  2. Kayıt esnasında “firma adı” yerine anahtar kelime kabul edilmez, tam adres ve en az 1 sabit telefonun mutlaka yazılması gerekir.
  3. Web sitesinde sadece telefon numarası bulunan ve adres bilgileri olmayan evden eve nakliyat web siteleri kabul edilmez.
  4. Aynı nakliyat firmasına ait farklı domainler ile alınmış çok sayıda web sitesi kayıtları kabul edilmez ve varsa daha önceki kayıt da silinir. Lütfen sadece kurumsal siteniz olarak kullandığınız web sayfanızı kaydediniz.

Ankara Nakliyat Firmaları Rehberi’nde yer almak için tıklayınız: Nakliyat Firması Ekle

 

Sponsor Firmalar